Рік видання: 2015

Формат А5. репринт. Брошура. Палітурка м'яка, ламінована, якісний білий папір, 92 сторінки.

Ілюстрований каталог-цінник з державних цінних паперів.

У каталозі представлені випуски державних цінних паперів. Це облігації, зобов'язання, сертифікати, які випущені від імені або під гарантії держави. Випуски наведено у хронологічному порядку. Якщо позика мала кілька випусків, то спочатку вказується виграшний, а потім – відсотковий випуск. Усередині кожної позики чи випуску цінних паперів розміщено порядку зростання номіналів.

Назви випусків наведені відповідно до їх написання на найціннішому папері. Зазначено загальні дані про випуск - терміни погашення, суми, кількість розрядів, серій та купонів. Під зображенням паперу наведено каталожний номер, номінал та орієнтовну вартість. Нижче можуть бути перелічені відомі різновиди.

Зображення цінних паперів наведено зі зменшенням від натурального розміру, але із збереженням пропорцій між розмірами паперів одного випуску. Каталожний номер складається із двох цифр року виходу цінного паперу, порядкового номера випуску на рік та порядкового номера номіналу у випуску.

Ціна вказана в умовних одиницях та є приблизною. На момент виходу каталогу умовна одиниця приймається рівною 50 рублів. Оцінка наведена на папері у хорошому колекційному стані, а для випусків починаючи з 1950-х років – у дуже хорошому стані.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре
Захист від роботів

Державні цінні папери 1921-1995, каталог-цінник, 2015

  • Модель: К014
  • Наявність: Є в наявності
  • 120 ₴